Publications Office of the EU
Δανία-Hillerød: Προσωρινό προσωπικό για οικιακές εργασίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Δανία-Hillerød: Προσωρινό προσωπικό για οικιακές εργασίες

  • Δημοσιεύτηκε
    19/11/2019
  • Προθεσμία
    13/12/2019
  • Ανατέθηκαν
    15/05/2020
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Region Hovedstaden
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DK01 Hovedstaden
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
98513300 Προσωρινό προσωπικό για οικιακές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000,000.00 DKK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
800,000,000.00 DKK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
19039999
Περιγραφή

Udbuddet omhandler ufaglærte hjælperordninger til patienter med kronisk respirationsinsufficiens.
Primærydelsen består af respiratorisk overvågning, behandling og pleje af hjemmeboende patienter i henhold til ordination fra patientens respirationscenter.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Region Hovedstaden
Εθνικός αριθμός μητρώου: 29190623
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kongens Vænge 2
Πόλη: Hillerød
Κωδικός NUTS: DK01
Ταχυδρομικός κώδικας: 3400
Χώρα: DNK
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Mette Katrine Pedersen
Κύρια διεύθυνση: https://www.regionh.dk/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=248004&B=HOVEDSTADEN
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
400,000,000.00 DKK
Τελική αξία της σύμβασης
800,000,000.00 DKK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: ActivCare A/S
Ταχυδρομική διεύθυνση: Røjelskær 11, 2. sal
Πόλη: Holte
Ταχυδρομικός κώδικας: 2840
Χώρα: DNK
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.