Publications Office of the EU
C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293 - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

C05899 - Lagerhall Jørstadmoen - 101293

  • Ανατέθηκαν
    12/05/2025
  • Δημοσιεύτηκε
    27/02/2026
  • Προθεσμία
    07/04/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/04/2026
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Forsvarsbygg
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO081 Oslo
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
80,000,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2025/7576
Περιγραφή

Το Υπουργείο Άμυνας έχει αναθέσει στη Νορβηγική Υπηρεσία Αμυντικών Κτημάτων το έργο της κατασκευής μιας νέας αποθήκης με ένα κτίριο διοίκησης στο Jørstadmoen. Η Norwegian Defence Estates Agency ζητεί την υποβολή προσφορών για την κατασκευή κτιρίων με τεχνικές εγκαταστάσεις για τον σκοπό αυτό. Ο διαγωνισμός αυτός είχε προηγουμένως δημοσιευθεί ως «Ανταγωνισμός - Σύμβαση C05899 Γενική Σύμβαση», αλλά ακυρώθηκε. Λάβετε υπόψη ότι τα ίδια τα έγγραφα της προμήθειας είναι διαθέσιμα μόνο στα νορβηγικά.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
https://permalink.mercell.com/277980492.aspx
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/04/2026 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Τύπος: price
Περιγραφή: Обществената поръчка се възлага въз основа на „икономически най-изгодната оферта“. Икономически най-изгодната оферта се определя въз основа на критерий за възлагане „най-ниска цена“ по чл.70, ал. 2, т.1 от ЗОП
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
80,000,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: АВТОМАГИСТРАЛИ - ЧЕРНО МОРЕ АД
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: гр. Шумен
Ταχυδρομικός κώδικας: 9700
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.