Publications Office of the EU
Κροατία-Ντουμπρόβνικ: Πετρέλαιο θέρμανσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κροατία-Ντουμπρόβνικ: Πετρέλαιο θέρμανσης

  • Δημοσιεύτηκε
    28/03/2018
  • Προθεσμία
    04/05/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    04/05/2018
  • Ανατέθηκαν
    06/07/2018
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Dubrovačko-neretvanska županija
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: HR037 Dubrovačko-neretvanska županija
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: HR037 Dubrovačko-neretvanska županija
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09135100 Πετρέλαιο θέρμανσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,000,000.00 HRK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,880,424.00 HRK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
NVV-02/2018
Περιγραφή

Predmet nabave je nabava robe – Nabava lož ulja za potrebe Domova za starije i nemoćne osobe na području Dubrovačko-neretvanske županije za razdoblje 4 godine.
Predmet nabave je detaljno opisan u obrascu Troškovnik koji je sastavni dio ove dokumentacije o nabavi.
CPV Oznaka: 09135100-5 Ulje za loženje
Ponuditelji nude predmet nabave u skladu sa Zakonom o tržištu nafte i naftnih derivata (NN 19/14, 73/17) i ostalim propisima koji reguliraju tržište nafte i naftnih derivata.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
04/05/2018 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
3,000,000.00 HRK
Τελική αξία της σύμβασης
1,880,424.00 HRK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Crodux Derivati Dva d.o.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Savska Opatovina 36
Πόλη: Zagreb
Ταχυδρομικός κώδικας: 10000
Χώρα: HRV
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.