Publications Office of the EU
Βουλγαρία-Novi pazar: Κατασκευαστικές εργασίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βουλγαρία-Novi pazar: Κατασκευαστικές εργασίες

  • Δημοσιεύτηκε
    13/10/2017
  • Προθεσμία
    16/11/2017
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/11/2017
  • Ανατέθηκαν
    14/03/2018
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Община Нови пазар
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BG333 Шумен
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: BG333 Шумен
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
245,000.00 BGN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
243,320.00 BGN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

1. Разработване на работен проект. Работният проект следва да е с обхват и съдържание съгласно нормативните изисквания на Наредба № 4/2001 г. за обхвата и съдържанието на инвестиционните проекти, а така също и специфичните изисквания на проекта.
Изпълнителят следва да представи работен проект за обновяване най-малко в следния обхват: Част В и К; /технологична, Част Пътна / ВОБД; Част Геодезия, Част Пожарна безопасност; Част План за безопасност и здраве; Част План за управление на строителните отпадъци; Част ПСД. Авторски надзор за обект: „Инженеринг-проектиране, изпълнение на СМР и авторски надзор на обектa, Изготвяне на екзекутивна документация и кадастрални заснемания на целия обект съгласно Закона за кадастъра и имотния регистър, Изпълнение на СМР.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Община Нови пазар
Εθνικός αριθμός μητρώου: 000931575
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Васил Левски“ № 3
Πόλη: Нови пазар
Κωδικός NUTS: BG333
Ταχυδρομικός κώδικας: 9900
Χώρα: BGR
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Катерина Георгиева
Κύρια διεύθυνση: http://www.novipazar.acstre.com/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/11/2017 13:30
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
245,000.00 BGN
Τελική αξία της σύμβασης
243,320.00 BGN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: „Инфра Експерт“ АД
Ταχυδρομική διεύθυνση: ул. „Велико Търново“ № 27
Πόλη: София
Ταχυδρομικός κώδικας: 1000
Χώρα: BGR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.