Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Ρότερνταμ: Παρκόμετρα - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Κάτω Χώρες-Ρότερνταμ: Παρκόμετρα

  • Δημοσιεύτηκε
    27/07/2012
  • Προθεσμία
    03/09/2012
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    03/09/2012
  • Ανατέθηκαν
    08/01/2013
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gemeente Rotterdam
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NL33C Groot-Rijnmond
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38730000 Παρκόμετρα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
1970712.BN.00007-2
Περιγραφή

Levering van parkeerautomaten en een parkeerbeheersysteem.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
03/09/2012 10:05
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

38730000 - Παρκόμετρα

51210000 - Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού μέτρησης

34000000 - Εξοπλισμός μεταφοράς και βοηθητικά μέσα μεταφοράς

51200000 - Υπηρεσίες εγκατάστασης εξοπλισμού μέτρησης, ελέγχου, δοκιμών και πλοήγησης

98351000 - Υπηρεσίες διαχείρισης στάθμευσης αυτοκινήτων

98350000 - Υπηρεσίες αναβάθμισης των συνθηκών διαβίωσης των πολιτών

34926000 - Εξοπλισμός ελέγχου στάθμευσης αυτοκινήτων

98000000 - Λοιπές κοινοτικές, κοινωνικές και ατομικές υπηρεσίες

98300000 - Διάφορες υπηρεσίες

51000000 - Υπηρεσίες εγκατάστασης (εκτός από υπηρεσίες εγκατάστασης λογισμικού)

Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Schmit Parkeersystemen BV
Ταχυδρομική διεύθυνση: Platinastraat 65
Πόλη: Zoetermeer
Ταχυδρομικός κώδικας: 2718 SZ
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.