Publications Office of the EU
E-Hospitalet de Llobregat: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα εξοπλισμού πληροφορικής - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

E-Hospitalet de Llobregat: Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα εξοπλισμού πληροφορικής

  • Δημοσιεύτηκε
    19/07/2011
  • Προθεσμία
    30/08/2011
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/09/2011
  • Ανατέθηκαν
    07/12/2011
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72100000 Υπηρεσίες παροχής συμβουλών για θέματα εξοπλισμού πληροφορικής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
729,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
350,200.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CTTI/2011/285
Περιγραφή

Η διάρκεια της υπηρεσίας που καλύπτεται από την παρούσα σύμβαση ορίζεται σε 12 μήνες από την ημερομηνία που αναφέρεται στη σύμβαση.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/09/2011 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
729,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
350,200.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Integració de Serveis i Desenvolupament d’Obres, SL
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη:
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.