Publications Office of the EU
PL-Sulechów: Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Sulechów: Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια

  • Ανατέθηκαν
    31/05/2011
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09300000 Ηλεκτρική, θερμαντική, ηλιακή και πυρηνική ενέργεια
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
416,667.00
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
400,000.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Dostawa energii cieplnej musi obejmować przesyłanie i dystrybucję oraz sprzedaż energii cieplnej.
Wykonawca musi dostarczać energię zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi obsługi odbiorców określonymi w aktach wykonawczych na podstawie ustawy Prawo energetyczne oraz posiadanych koncesji.
Dostawa i dystrybucja energii cieplnej odbywać się będzie do obiektów przy ul:
Zwycięstwa 1 (Budynek Administracji, Oddziały oraz budynek garażowo-magazynowy).
Niepodległości 19 (budynek rehabilitacji).
Niepodległości 31 (apteka, mieszkania).
Niepodległości 32a (budynek mieszkalny).

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
416,667.00
Τελική αξία της σύμβασης
400,000.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.