Publications Office of the EU
Γερμανία-Φράιμπουργκ Μπράισγκαου: Ξυλουργικές εργασίες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Γερμανία-Φράιμπουργκ Μπράισγκαου: Ξυλουργικές εργασίες

  • Δημοσιεύτηκε
    12/11/2016
  • Προθεσμία
    13/12/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/12/2016
  • Ανατέθηκαν
    01/02/2017
  • Σήμερα
    07/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE132 Breisgau-Hochschwarzwald
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45422100 Ξυλουργικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
962,065.50 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
16-08272
Περιγραφή

Holzbau-, Dachabdichtungs- und Klempnerarbeiten.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Bundesrepublik Deutschland, vertreten durch das BMVg, dieses vertreten durch die Oberfinanzdirektion Karlsruhe – Bundesbau BW, diese vertreten durch das Staatliche Hochbauamt Freiburg
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kartäuserstraße 61b
Πόλη: Freiburg
Κωδικός NUTS: DE132
Ταχυδρομικός κώδικας: 79104
Χώρα: DEU
Κύρια διεύθυνση: www.hba-freiburg.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/12/2016 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
962,065.50 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Zimmerei Brunneke GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Dalverser Str. 18
Πόλη: Berge
Ταχυδρομικός κώδικας: 49626
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.