Publications Office of the EU
Γερμανία-Kassel: Παροχή υπηρεσιών για την ανεύρεση εργασίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Kassel: Παροχή υπηρεσιών για την ανεύρεση εργασίας

  • Δημοσιεύτηκε
    22/11/2022
  • Προθεσμία
    05/12/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/12/2022
  • Ανατέθηκαν
    30/01/2023
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Klinikum Kassel GmbH
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE731 Kassel, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79611000 Παροχή υπηρεσιών για την ανεύρεση εργασίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
68,064.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2022-11-08/026
Περιγραφή

Gegenstand der Ausschreibung ist der beabsichtigte Abschluss einer Rahmenvereinbarung über die Akquise und Vermittlung von ausländischen Pflegekräften für die Erwachsenen- und Kinderintensivpflege und den OP-Bereich mit maximal fünf Wirtschaftsteilnehmern und der Klinikum Kassel GmbH über den Zeitraum von vier Jahren.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://satellite.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0Y5NYWQUBCVZR
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/12/2022 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
68,064.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Talentscoutry TM
Ταχυδρομική διεύθυνση: Salbeistraße 19
Πόλη: München
Ταχυδρομικός κώδικας: 80935
Χώρα: DEU

Επίσημη επωνυμία: HIRE - Hoffmann International Recruitment GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Leipheimer Straße 49
Πόλη: Neu-Ulm
Ταχυδρομικός κώδικας: 89233
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.