Publications Office of the EU
Παραλαβή και επεξεργασία υλικών για την αποτέφρωση αποβλήτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Παραλαβή και επεξεργασία υλικών για την αποτέφρωση αποβλήτων

  • Δημοσιεύτηκε
    04/12/2023
  • Προθεσμία
    12/01/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/01/2024
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
LSR Landskrona-Svalövs Renhållnings AB
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE224 Skåne län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
90513300 Υπηρεσίες αποτέφρωσης απορριμμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
30,000,000.00 SEK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2023-459
Περιγραφή

Η LSR παραλαμβάνει απόβλητα προς αποτέφρωση μέσω της συλλογής στις ιδιοκτησίες των νοικοκυριών με τη μορφή υπολειμματικών αποβλήτων και με τη μορφή ογκωδών αποβλήτων από κέντρα ανακύκλωσης. Επιπλέον, το ξύλο που έχει υποστεί επεξεργασία με συντηρητικό ξύλο συλλέγεται επίσης για αποτέφρωση μέσω των κέντρων ανακύκλωσης. Σκοπός της προμήθειας είναι η προμήθεια επεξεργασίας με αποτέφρωση υφιστάμενων κλασμάτων.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=3041&GoTo=Tender
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/01/2024 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή:
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
30,000,000.00 SEK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: SYSAV Industri AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: MALMÖ
Ταχυδρομικός κώδικας: 20213
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Öresundskraft Kraft & Värme Aktiebolag
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: HELSINGBORG
Ταχυδρομικός κώδικας: 25106
Χώρα:
Επίσημη επωνυμία: Halmstads Energi och Miljö AB
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: HALMSTAD
Ταχυδρομικός κώδικας: 30102
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.