Publications Office of the EU
Συμφωνία-πλαίσιο προμήθειας Διάφορα προϊόντα διατροφής - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Συμφωνία-πλαίσιο προμήθειας Διάφορα προϊόντα διατροφής

  • Δημοσιεύτηκε
    07/08/2026
  • Σήμερα
    05/09/2026
  • Προθεσμία
    07/09/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/09/2026
Κατάσταση
Δημοσιεύτηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO125 Mureş
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
15800000 Διάφορα προϊόντα διατροφής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,501,004.10 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
4323209/2026/21084/04.08.2026
Περιγραφή

Διάφορες συμφωνίες προμήθειας τροφίμων θα απαντούν με σαφήνεια και πληρότητα σε όλα τα αιτήματα την 11η ημέρα πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των προσφορών. Αριθμός ημερών έως τις οποίες μπορούν να ζητηθούν διευκρινίσεις πριν από τη λήξη της προθεσμίας υποβολής προσφορών/υποψηφίων 18 ημέρες.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.e-licitatie.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.e-licitatie.ro
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/09/2026 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.