Publications Office of the EU
Ισπανία-Vitoria: Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ισπανία-Vitoria: Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη

  • Δημοσιεύτηκε
    26/05/2023
  • Προθεσμία
    26/06/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    19/07/2023
  • Ανατέθηκαν
    28/09/2023
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
EJIE, S.A. - Sociedad Informática del Gobierno Vasco - EJIE-Sociedad Informática del Gobierno Vasco
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES21 País Vasco
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES21 País Vasco
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
72000000 Υπηρεσίες τεχνολογίας των πληροφοριών: παροχή συμβουλών, ανάπτυξη λογισμικού, Διαδίκτυο και υποστήριξη
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
248,270.25 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
177,513.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
EJIE-060-2023
Περιγραφή

Servicio de Análisis de Gizarte Plus. En el marco del Plan de Recuperación, Transformación y Resiliencia - Financiado por la Unión Europea – NextGenerationEU

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: EJIE, S.A. - Sociedad Informática del Gobierno Vasco - EJIE-Sociedad Informática del Gobierno Vasco
Εθνικός αριθμός μητρώου: A01022664
Ταχυδρομική διεύθυνση: Mediterráneo, 14 01010 Vitoria-Gasteiz
Πόλη: Vitoria-Gasteiz
Κωδικός NUTS: ES21
Ταχυδρομικός κώδικας: 01010
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: EJIE, S.A.
Κύρια διεύθυνση: https://www.ejie.eus
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
19/07/2023 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
248,270.25 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
177,513.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: NTT DATA SPAIN, S.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Bilbao
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.