Publications Office of the EU
Ρουμανία-Βουκουρέστι: Καλώδια διανομής ηλεκτρικού ρεύματος - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Ρουμανία-Βουκουρέστι: Καλώδια διανομής ηλεκτρικού ρεύματος

  • Ανατέθηκαν
    02/04/2019
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Compania Municipală Managementul Traficului București S.A.
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO321 Bucureşti
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO321 Bucureşti
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
31320000 Καλώδια διανομής ηλεκτρικού ρεύματος
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,318,987.84
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,382,289.62 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
37832101/2018/496
Περιγραφή

În conformitate cu strategia societatii Compania Municipala Managementul Traficului Bucuresti S.A. în ceea ce privește modernizarea unor intersecții existente, respectiv semaforizarea unor intersecții noi, este necesară achiziționarea de cabluri electrice prin încheierea unui acord cadrul pe 2 ani și încheierea de contracte subsecvente în funcție de necesități. În cazul în care doua sau mai multe oferte sunt clasate pe primul loc, cu punctaje egale, departajarea se va face având în vedere punctajul obtinut la factorii de evaluare în ordinea descrescatoare a ponderilor acestora. În situatia în care egalitatea se mentine, autoritatea contractanta are dreptul sa solicite noi propuneri financiare, si oferta câstigatoare va fi desemnata cea cu propunerea financiara cea mai mica. Numarul de zile pana la care operatorii economici pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 20 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitari [...] detalii pe www.e-licitatie.ro

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,318,987.84
Τελική αξία της σύμβασης
2,382,289.62 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Sirrocco Invest S.R.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Str. Afinelor nr. 2B
Πόλη: Ploiești
Ταχυδρομικός κώδικας: 100346
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.