Publications Office of the EU
PL-Grodzisk Mazowiecki: Έργα οδοποιίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

PL-Grodzisk Mazowiecki: Έργα οδοποιίας

  • Δημοσιεύτηκε
    21/04/2011
  • Προθεσμία
    31/05/2011
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    31/05/2011
  • Ανατέθηκαν
    14/06/2011
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45233120 Έργα οδοποιίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,673,313.13 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,539,772.94 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DT.272.3.2011
Περιγραφή

1. Wykonanie przebudowy drogi zgodnie z projektem wykonanym przez Pracownię projektową Jerzy Dubowski na odcinku o długości 1565 m od km 1+603 do km 3+168 obejmującej: rozbiórkę konstrukcji istniejącej jezdni, chodników, zjazdów, zatoki autobusowej, parkingów, wykonanie nowej konstrukcji jezdni wraz z włączeniami w drogi boczne w obustronnym krawężniku, wykonanie chodnika wraz z peronami na przystankach autobusowych, zjazdów do posesji, zatok autobusowych, parkingu, roboty ziemne obejmujące koronę drogi, rowy, chodnik, perony. Wykonanie oznakowania poziomego i pionowego, karczowanie karp i krzaków. Zaprojektowanie (łącznie uzgodnieniami i zatwierdzeniami wymaganymi obowiązującymi przepisami) i wybudowanie sygnalizacji świetlnej na istniejącym przejściu dla pieszych w rejonie szkoły w Adamowiźnie.
Konstrukcja nawierzchni jezdni:
— warstwa ocieplająca z mieszanki kruszywa naturalnego grubości 12 cm,
— wzmocnienie podłoża mieszanką z kruszywa naturalnego związanego cementem o wytrzymałości 1,5 MPa gr.
12 cm,
— podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywa łamanego naturalnego gr. 20 cm,
— podbudowa z betonu asfaltowego dla ruchu KR-4 gr. 10 cm,
— warstwa wiążąca z betonu asfaltowego dla ruchu KR-4 gr. 8 cm,
— warstwa ścieralna z mieszanki SMA gr. 5 cm.
Jezdnia w krawężniku betonowym. Krawężnik wtopiony 15x30 na podsypce cem-piaskowej gr. 5 cm i na ławie betonowej C 12/15 (B-15) z oporem o przekroju 0,0675 m², krawężniki ze światłem 20x30x na podsypce cementowo-piaskowej 3 cm na ławie z betonu C12/15 (B-15) z oporem o przekroju 0,105 m².
Konstrukcja zjazdów bramowych:
— podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywa łamanego naturalnego gr. 10 cm,
— nawierzchnia z kostki betonowej szarej gr. 8 cm na podsypce cem. –piaskowej Rc=2,5MPa gr. 5 cm,
— zjazdy obramowane obrzeżem betonowym 30x8 na podsypce cem-piaskowej gr. 3 cm i na ławie betonowej z oporem F-0,045 m² z betonu C 8/10 (B-10) - zmiana w stosunku do projektu,
— przepusty o średnicy 40 cm z rur betonowych z kołnierzem na ławie żwirowej.
Konstrukcja chodnika: nawierzchnia z kostki betonowej czerwonej gr. 6 cm na podsypce cem.-piaskowej Rc=2,5 MPa gr. 10 cm,
Konstrukcja poboczy:
— podbudowa z kruszywa z recyklingu (destruktu - materiał z rozbiórki) gr. 7 cm,
— podbudowa z mieszanki niezwiązanej z kruszywa łamanego naturalnego gr. 10 cm.
Konstrukcja zatok i parkingu.
— kostka brukowa betonowa szara gr. 8 cm na podsypce cem.-piaskowej Rc=2,5 MPa gr. 5 cm,
— podbudowa z betonu C8/10 (B-10) gr. 25 cm,
— warstwa odsączająca z piasku gr. 10 cm.
Oznakowanie urządzenia bezpieczeństwa ruchu i sygnalizacja świetlna.
2. Zaprojektowanie i wybudowanie sygnalizacji świetlnej akomodacyjnej na przejściu dla pieszych w miejscowości
Adamowizna, gmina Grodzisk Mazowiecki, Powiat Grodziski.
Przedmiotem zamówienia jest zadanie polegające na opracowaniu dokumentacji projektowej, a następnie na budowie sygnalizacji świetlnej na istniejącym przejściu dla pieszych w miejscowości Adamowizna, w rejonie szkoły. Przedmiotowy odcinek drogi 1505 Grodzisk Mazowiecki – Józefina – ul. Osowiecka znajduje się w województwie mazowieckim, w powiecie grodziskim, w gminie Grodzisk Maz., w miejscowości Adamowizna.
Sygnalizację świetlną należy wykonać w projektowanej geometrii jezdni.
Inwestycja zlokalizowana jest na terenie nie objętym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Odcinek drogi jest przeznaczony do przebudowy.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
31/05/2011 11:00
Κωδικός CPV

45233120 - Έργα οδοποιίας

45233294 - Εγκατάσταση οδικών σημάτων

71322500 - Υπηρεσίες τεχνικού σχεδιασμού οδών

14000000 - Εξορυκτικά προϊόντα, βασικά μέταλλα και συναφή προϊόντα

44100000 - Κατασκευαστικά υλικά και παρόμοια είδη

44110000 - Κατασκευαστικά υλικά

Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
4,673,313.13 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
3,539,772.94 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.