Publications Office of the EU
Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Usługa organizacyjno-logistyczna związana z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjnego w Krakowie

  • Δημοσιεύτηκε
    12/09/2024
  • Προθεσμία
    27/09/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    27/09/2024
  • Ανατέθηκαν
    23/12/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Województwo Małopolskie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79952000 Υπηρεσίες εκδηλώσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
140,033.33 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
124,845.00 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
EK-IX.272.17.2024
Περιγραφή

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi organizacyjno-logistycznej związanej z przygotowaniem i przeprowadzeniem wydarzenia pn. Forum Edukacyjne w Krakowie. 2. W ramach zamówienia zostaną zrealizowane między innymi następujące działania: a) zapewnienie osób merytorycznych (moderator i eksperci), b) najem przestrzeni na organizację Forum, c) zapewnienie systemu elektronicznej rejestracji uczestników, d) catering (przerwa kawowa i obiad) dla uczestników Forum. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia (SOPZ) stanowi załącznik nr 1D do swz i będzie on wprowadzony, jako załącznik nr 1 do umowy w sprawie zamówienia publicznego. 4. Warunki realizacji zamówienia zawarte są w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, które zostaną wprowadzone do umowy w sprawie zamówienia publicznego - wzorze umowy i stanowią załącznik nr 1C do swz (zwane są dalej wzorem umowy). 5. Zamawiający stosownie do dyspozycji wynikającej z art. 95 ustawy określa, że nie wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia. 6. Przedmiotowe zamówienie jest realizowane w ramach projektu pn. „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania regionalnych działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego oraz uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” - inwestycja A3.1.1 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększenia Odporności. 7. Oznaczenie wg CPV: 79952000-2 Usługi w zakresie organizacji imprez. 8. Zamawiający informuje, że szacowana wartość zamówienia wynosi 140 033,33 zł netto. 9. Zamawiający informuje, że zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 175 000,00 zł brutto.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ezamowienia.gov.pl/pl/
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/09/2024 10:05
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Cena brutto wykonania przedmiotu zamówienia - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Zapewnienie dodatkowego tj. 5-go (słownie: piątego) eksperta, który zajmuje się zagadnieniami związanymi z edukacją włączająca, o której mowa w pkt. 2. SOPZ - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Termin na zgłoszenie przez Zamawiającego ostatecznej liczby uczestników Forum, dla których Wykonawca zapewni catering (przerwa kawowa i obiad) - szczegółowe informacje zawarte są w 17) Specyfikacji warunków zamówienia
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Εκτιμώμενη αξία
140,033.33 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
124,845.00 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Magdalena Siśkiewicz New Challenge
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Kraków
Ταχυδρομικός κώδικας: 30-415
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.