Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Ηλεκτρισμός - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Μαδρίτη: Ηλεκτρισμός

  • Δημοσιεύτηκε
    17/03/2020
  • Προθεσμία
    09/06/2020
  • Ανατέθηκαν
    10/08/2020
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Gerencia Umivale, Mútua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ESZ Extra-Regio NUTS 1
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
09310000 Ηλεκτρισμός
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
869,182.68 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
434,591.34 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SUM-20-071-SSGG
Περιγραφή

Suministro eléctrico para los centros Umivale.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Εθνικός αριθμός μητρώου: G96236443
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ del Poeta Joan Maragall, 31
Πόλη: Madrid
Κωδικός NUTS: ES300
Ταχυδρομικός κώδικας: 28020
Χώρα: ESP
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Gerencia Umivale Mutua Colaboradora con la Seguridad Social número 15
Κύρια διεύθυνση: https://umivale.es/conocenos/licitaciones
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
869,182.68 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
434,591.34 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ninobe Servicios Energéticos, S. L. U.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ronda Narcís Monturiol, 6, oficina 103 B
Πόλη: Paterna
Ταχυδρομικός κώδικας: 46980
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.