Publications Office of the EU
Εκτέλεση και παράδοση στην έδρα του Εργοδότη των υλικών του εκθεσιακού συστήματος με σκοπό την ευαισθητοποίηση σχετικά με το σήμα των Ευρωπαϊκών Ταμείων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Εκτέλεση και παράδοση στην έδρα του Εργοδότη των υλικών του εκθεσιακού συστήματος με σκοπό την ευαισθητοποίηση σχετικά με το σήμα των Ευρωπαϊκών Ταμείων

  • Δημοσιεύτηκε
    25/06/2026
  • Προθεσμία
    27/07/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    27/07/2026
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Województwo Małopolskie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL213 Miasto Kraków
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
39294100 Προϊόντα πληροφόρησης και προβολής
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
72,238.00 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SP-VIII.272.9.2026
Περιγραφή

1. Αντικείμενο της σύμβασης είναι η εκτέλεση και η παράδοση στις εγκαταστάσεις της αναθέτουσας αρχής των υλικών του εκθεσιακού συστήματος ευαισθητοποίησης σχετικά με το σήμα των ευρωπαϊκών ταμείων, εφεξής «υλικά». Το υλικό θα χρησιμοποιηθεί για δραστηριότητες προώθησης των σημείων πληροφόρησης για τα ευρωπαϊκά ταμεία και δραστηριότητες ενημέρωσης και προώθησης σχετικά με τα ευρωπαϊκά ταμεία για το πρόγραμμα Małopolska 2021-2027, οι οποίες θα χρησιμεύσουν για τη δημιουργία του εμπορικού σήματος των ευρωπαϊκών ταμείων, θα επιτελούν εκπαιδευτική λειτουργία και λειτουργία παρουσίασης κατά τη διάρκεια προγραμμάτων κατάρτισης, εκδηλώσεων και συνεδριάσεων, καθώς και λειτουργία ενημέρωσης στα σημεία πληροφόρησης για τα ευρωπαϊκά ταμεία στη Małopolska. 2. Λεπτομερής περιγραφή του αντικειμένου της σύμβασης (SOPZ) επισυνάπτεται ως παράρτημα 1Δ στη σύμβαση και θα εισαχθεί ως παράρτημα στη σύμβαση. 3. Οι όροι εκτέλεσης της σύμβασης περιέχονται στο σχέδιο διατάξεων της δημόσιας σύμβασης, το οποίο θα ενσωματωθεί στο περιεχόμενο της εν λόγω σύμβασης, στο υπόδειγμα σύμβασης, και θα αποτελέσει το παράρτημα 1Γ της σύμβασης (εφεξής «υπόδειγμα σύμβασης»).

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c65d810-1343-4b7c-ac3d-d9cc8bdac4bf
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6c65d810-1343-4b7c-ac3d-d9cc8bdac4bf
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/07/2026 10:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Cena brutto wykonania zamówienia
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 60
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Termin dostarczenia przedmiotu zamówienia
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Termin rozpatrzenia reklamacji
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 20
Εκτιμώμενη αξία
72,238.00 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.