Publications Office of the EU
Ιταλία-Perugia: Υπηρεσίες τεχνικής βοήθειας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Perugia: Υπηρεσίες τεχνικής βοήθειας

  • Δημοσιεύτηκε
    21/06/2023
  • Προθεσμία
    12/07/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/07/2023
  • Ανατέθηκαν
    18/10/2023
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Regione Umbria - Giunta Regionale - Servizio Provveditorato, gare e contratti
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITI2 Umbria
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI2 Umbria
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71356200 Υπηρεσίες τεχνικής βοήθειας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,082,300.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
937,395.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

PR Umbria Fondo Sociale Europeo Plus (FSE+) 2021-2027 Priorità 5 “Assistenza Tecnica”. Affidamento del servizio di assistenza tecnica e supporto specialistico per la programmazione, gestione, attuazione, monitoraggio, sorveglianza e controllo del PR Umbria FSE+ 2021-2027 e di attività di supporto per la chiusura del POR Umbria FSE 2014-2020

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://app.albofornitori.it/alboeproc/albo_umbriadc
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/07/2023 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
2,082,300.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
937,395.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: BDO Italia S.p.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Milano
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA

Επίσημη επωνυμία: Performer S.r.l.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Bologna
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA

Επίσημη επωνυμία: Creasys S.r.l.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Roma
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.