Publications Office of the EU
Σουηδία-Växjö: Οδοντιατρικά και παραοδοντιατρικά όργανα και συσκευές - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Σουηδία-Växjö: Οδοντιατρικά και παραοδοντιατρικά όργανα και συσκευές

  • Δημοσιεύτηκε
    03/02/2020
  • Προθεσμία
    01/03/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/03/2020
  • Ανατέθηκαν
    17/03/2020
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Kronobergs läns landsting, Upphandlingsenheten
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE212 Kronobergs län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33130000 Οδοντιατρικά και παραοδοντιατρικά όργανα και συσκευές
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
12,900,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
19RGK1548
Περιγραφή

Upphandlingen avser dentala förbrukningsartiklar till Region Kronoberg. Upphandlingen syftar till ett ramavtal med flera leverantörer.
Upphandlingssortimentet är uppdelat i 7 produktgrupper:
Composit 1
Munhygienprodukter
Klinikframställd pelare
Sprutor
Cement
Rengöring och desinfektion
Putspasta

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afbhedwoov&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/03/2020 00:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
12,900,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Dab Dental AB
Ταχυδρομική διεύθυνση: Box 423
Πόλη: Upplands Väsby
Ταχυδρομικός κώδικας: 194 04
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.