Publications Office of the EU
PL-Jaworzno: Υπηρεσίες πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Jaworzno: Υπηρεσίες πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης

  • Δημοσιεύτηκε
    21/02/2012
  • Προθεσμία
    05/03/2012
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/03/2012
  • Ανατέθηκαν
    26/04/2012
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Urząd Miejski w Jaworznie
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL22 Śląskie
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
80100000 Υπηρεσίες πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
968,774.24 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
2,835.00 PLN
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
4
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BZ.271.14.2012
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług edukacyjnych w Szkole Podstawowej Nr 9 w Jaworznie, w ramach projektu systemowego „Czytam! Piszę! Liczę! Wspieramy indywidualny rozwój dzieci w Jaworznie” w podziale na 4 następujące zadania:
1) zajęcia dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w czytaniu i pisaniu, w tym także zagrożonych ryzykiem dysleksji (60h) – Zadanie nr 1,
2) zajęcia rozwijające zainteresowania uczniów szczególnie uzdolnionych w dziedzinie nauk ścisłych ze szczególnym uwzględnieniem nauk matematyczno – przyrodniczych (60h) – Zadanie nr 2,
3) zajęcia dla dzieci z trudnościami w zdobywaniu umiejętności matematycznych (60h) - Zadanie nr 3,
4) zajęcia rozwijające uczniów szczególnie uzdolnionych - zajęcia plastyczne (60h)- Zadanie nr 4.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for one or more lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/03/2012 11:15
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.