Publications Office of the EU
Ρουμανία-Târgu Mureș: Εργαλεία χειρουργείου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-Târgu Mureș: Εργαλεία χειρουργείου

  • Δημοσιεύτηκε
    08/04/2022
  • Προθεσμία
    06/05/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/05/2022
  • Ανατέθηκαν
    24/05/2022
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO125 Mureş
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO125 Mureş
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33162200 Εργαλεία χειρουργείου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
5,066,100.00 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,999,968.00 RON
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
4323209/2022/8751/04.04.2022
Περιγραφή

Acord cadru de furnizare Filme pentru radiologii.
AC va raspunde la clarificari in a 10-a zi dinainte de termenul limita de depunere a ofertelor.
Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor 20 zile.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Targu.Mures
Εθνικός αριθμός μητρώου: 4323209
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada: Marinescu Gheorghe, nr. 50, Sector: -, Judet: Mures
Πόλη: Targu Mures
Κωδικός NUTS: RO125
Ταχυδρομικός κώδικας: 540136
Χώρα: ROU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Achim Simona
Κύρια διεύθυνση: www.spitalmures.ro
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/05/2022 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.