Publications Office of the EU
Heizungsarbeiten_rl - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Heizungsarbeiten_rl

  • Δημοσιεύτηκε
    11/03/2025
  • Προθεσμία
    24/03/2025
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    24/03/2025
  • Ανατέθηκαν
    06/06/2025
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Münchner Wohnen GmbH
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45000000 Κατασκευαστικές εργασίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
0.01 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
NE_0600_0001_45_2025_bau_rl
Περιγραφή

Heizungsarbeiten für Neufreimann BAYMU1(13)

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.meinauftrag.rib.de
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.meinauftrag.rib.de
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
24/03/2025 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Gesamtpreis des Angebots
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
0.01 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Weigerstorfer GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Freyung
Ταχυδρομικός κώδικας: 94078
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.