Publications Office of the EU
MS SQL Server άδεια, MS Windows Server άδεια - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

MS SQL Server άδεια, MS Windows Server άδεια

  • Δημοσιεύτηκε
    09/08/2024
  • Προθεσμία
    10/09/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    10/09/2024
  • Ανατέθηκαν
    11/12/2024
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Institut klinické a experimentální medicíny
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48600000 Πακέτα λογισμικού βάσεων δεδομένων και λειτουργικών συστημάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
900,000.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
900,000.00 CZK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PZ-2024-0000194
Περιγραφή

Αντικείμενο της παρούσας δημόσιας σύμβασης είναι η προμήθεια αδειών του MS SQL Server και του MS Windows Server Αυτές είναι οι ακόλουθες μόνιμες άδειες, συμπεριλαμβανομένης της παροχής πρόσβασης σε μέσα εγκατάστασης και κλειδιά των παρεχόμενων προϊόντων: — SQL Server Standard SLNG LSA — SQL Server Standard 2022 SLNG — SQL CAL SLNG LSA Device CAL — SQL CAL SLNG LSA User CAL — Win Server DC Core 2022 SLNG 2L

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
10/09/2024 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Nabídková cena
Εκτιμώμενη αξία
900,000.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
900,000.00 CZK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: PREDNY SLM s.r.o.
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Brno - Brno-město
Ταχυδρομικός κώδικας: 60200
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.