Publications Office of the EU
Ισπανία-Majadahonda: Υπηρεσίες δασοκομίας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Majadahonda: Υπηρεσίες δασοκομίας

  • Ανατέθηκαν
    22/03/2021
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Consejo Rector del Patronato Monte del Pilar
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES300 Madrid
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES300 Madrid
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
77200000 Υπηρεσίες δασοκομίας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
230,684.53
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
230,684.53 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
074/2021
Περιγραφή

Tala, poda y retirada de restos vegetales del arbolado afectado por la nevada producida en el mes de enero en la zona disuasión y zona suroeste del Monte del Pilar de Majadahonda.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
230,684.53
Τελική αξία της σύμβασης
230,684.53 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: IGM Ingeniería y Gestión Ambiental, S. L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: C/ San Roberto, 1, 9A
Πόλη: Madrid
Ταχυδρομικός κώδικας: 28011
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.