Publications Office of the EU
Ρουμανία-București: Υπηρεσίες αεροπορικών μεταφορών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ρουμανία-București: Υπηρεσίες αεροπορικών μεταφορών

  • Δημοσιεύτηκε
    26/05/2023
  • Προθεσμία
    27/06/2023
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    27/06/2023
  • Ανατέθηκαν
    02/08/2023
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: RO321 Bucureşti
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: RO321 Bucureşti
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
60400000 Υπηρεσίες αεροπορικών μεταφορών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
7,193,805.67 RON
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
149.00 RON
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
20234351658810
Περιγραφή

Atribuirea unui acord-cadru de prestări servicii, având ca obiect achiziția de servicii de transport aerian intern și international, cu o valoare estimată totală de 7.193.805,67 lei fără TVA, pentru o perioadă de 24 de luni de la semnarea acordului-cadru de către părți. Se va încheia acord-cadru, cu operatorii economici ale căror oferte au fost declarate admisibile. Se estimează că vor fi atribuite comenzi subsecvente pentru fiecare necesitate individual.
Frecvența, durata şi valoarea comenzilor subsecvente ferme, precum şi cantitățile care vor face obiectul acestora se stabilesc funcție de fondurile alocate cu această destinație şi de necesitățile obiective ale achizitorului.
Caracteristicile serviciilor, sunt descrise în Caietul de Sarcini nr. 270457/11.05.2023.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Ministerul Cercetarii, Inovarii si Digitalizarii
Εθνικός αριθμός μητρώου: 43516588
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada: Mendeleev D.I., nr. 21-25
Πόλη: Bucuresti
Κωδικός NUTS: RO321
Ταχυδρομικός κώδικας: 010362
Χώρα: ROU
Υπεύθυνος επικοινωνίας: CAMELIA TEGUCI
Κύρια διεύθυνση: https://www.research.gov.ro/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με several φορείς εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
27/06/2023 15:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
7,193,805.67 RON
Τελική αξία της σύμβασης
149.00 RON
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Compania Nationala de Transporturi Aeriene Romane TAROM
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Calea Bucurestilor, Nr. 224F
Πόλη: Otopeni
Ταχυδρομικός κώδικας: 075150
Χώρα: ROU

Επίσημη επωνυμία: WECO TMC S.R.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada , Nr.
Πόλη: Bucuresti
Ταχυδρομικός κώδικας: 023782
Χώρα: ROU

Επίσημη επωνυμία: OLIMPIC INTERNATIONAL TURISM
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Vişana, Nr. 5, Sector: 4
Πόλη: Bucuresti
Ταχυδρομικός κώδικας: 040392
Χώρα: ROU

Επίσημη επωνυμία: TRAVEL TIME D&R S.R.L.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Anton Pann, Nr. 2, Sector: 3
Πόλη: Bucuresti
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ROU

Επίσημη επωνυμία: BBook Bed and Breakfast SRL
Ταχυδρομική διεύθυνση: Strada Maxim Gorki, Nr. 2, Sector: 1
Πόλη: Bucuresti
Ταχυδρομικός κώδικας: 010991
Χώρα: ROU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.