Publications Office of the EU
ΓΔ – Διαγνωστικές κασέτες για παρακλινική ιξωδοελαστική ανάλυση αιμόστασης ολικού αίματος με δανεισμό αναλυτικού συστήματος - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

ΓΔ – Διαγνωστικές κασέτες για παρακλινική ιξωδοελαστική ανάλυση αιμόστασης ολικού αίματος με δανεισμό αναλυτικού συστήματος

  • Δημοσιεύτηκε
    02/09/2026
  • Σήμερα
    04/09/2026
  • Προθεσμία
    02/10/2026
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/10/2026
Κατάσταση
Δημοσιεύτηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Institut klinické a experimentální medicíny
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33694000 Διαγνωστικές ουσίες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
7,000,000.00 CZK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PZ-2026-0000758
Περιγραφή

Αντικείμενο της παρούσας δημόσιας σύμβασης είναι η συνεχής προμήθεια διαγνωστικών φυσιγγίων μίας χρήσης που προορίζονται για ιξωδοελαστική ανάλυση της αιμόστασης ολικού αίματος, συμπεριλαμβανομένου του δωρεάν δανεισμού ενός συμβατού αναλυτικού συστήματος σε αριθμό 2 τεμαχίων, συμπεριλαμβανομένης της παροχής υποστήριξης υπηρεσιών καθ’ όλη τη διάρκεια του δανείου. Το δανεισμένο σύστημα πρέπει να επιτρέπει μια ολοκληρωμένη ιξωδοελαστική αξιολόγηση της αιμόστασης ολικού αίματος και να προορίζεται για χρήση κυρίως στην καρδιακή χειρουργική, τη χειρουργική μεταμόσχευσης, την αγγειακή χειρουργική, την τραυματολογία και την εντατική φροντίδα.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://nen.nipez.cz/profil/ikem
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/10/2026 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Nejnižší nabídková cena
Εκτιμώμενη αξία
7,000,000.00 CZK
Τελική αξία της σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Ανάθεση σύμβασης
Δεν είναι διαθέσιμο
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.