Publications Office of the EU
SERVIZIO DI ASSISTENZA EDUCATIVA PER ALUNNI CON DISABILITÀ, DI PRE E DOPO SCUOLA E ACCOMPAGNAMENTO SCUOLABUS, ASSISTENZA DOMICILIARE MINORI E TRASPORTO DISABILI - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

SERVIZIO DI ASSISTENZA EDUCATIVA PER ALUNNI CON DISABILITÀ, DI PRE E DOPO SCUOLA E ACCOMPAGNAMENTO SCUOLABUS, ASSISTENZA DOMICILIARE MINORI E TRASPORTO DISABILI

  • Δημοσιεύτηκε
    18/06/2026
  • Προθεσμία
    23/07/2026
  • Ανατέθηκαν
    31/08/2026
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Comune di Inzago
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITC4C Milano
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
85310000 Υπηρεσίες κοινωνικής μέριμνας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,086,358.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,401,188.10 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

SERVIZIO DI ASSISTENZA EDUCATIVA PER ALUNNI CON DISABILITÀ, DI PRE E DOPO SCUOLA E ACCOMPAGNAMENTO SCUOLABUS, ASSISTENZA DOMICILIARE MINORI E TRASPORTO DISABILI

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://www.sintel.regione.lombardia.it
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Δεν είναι διαθέσιμο
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: OEPV 80 - 20
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) : 80
Εκτιμώμενη αξία
3,086,358.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,401,188.10 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: KOINE COOPERATIVA SOCIALE ONLUS
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Novate Milanese
Ταχυδρομικός κώδικας: 20026
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.