Publications Office of the EU
Γερμανία-Βερολίνο: Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Βερολίνο: Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου

  • Δημοσιεύτηκε
    29/10/2021
  • Προθεσμία
    25/11/2021
  • Ανατέθηκαν
    25/02/2022
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Bundesanstalt für Immobilienaufgaben
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE27B Ostallgäu
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE300 Berlin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71240000 Υπηρεσίες αρχιτέκτονα, μηχανικού και τεχνικού γραφείου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,352,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,637,914.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
VOEK 269-21
Περιγραφή

Der AG beabsichtigt auf dem Baugrundstück, gelegen in der Froschenseestraße 2-4 in Füssen, drei Mehrfamilienhäuser in vorzugsweise in Holzbauweise (z.B. Holzhybrid-Bau/Holz-Modulbau/etc.) mit Tiefgarage neu zu errichten. Ausreichende Stellplätze, Abstellräume für die Mieterinnen und Mieter, Flächen für die Gebäudetechnik sowie Fahrrad- und Kinderwagenabstellplätze gehören mit zur Planung. Sämtliche Stellplätze in der Tiefgarage sind mit Vorrichtungen für Ladestationen für Elektrofahrzeuge auszustatten, Parksysteme sollen nicht zum Einsatz kommen.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=421083
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,352,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,637,914.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Herrmann + Bosch Architekten
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Stuttgart
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.