Publications Office of the EU
LT-Βίλνα: Υπηρεσίες μηχανικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

LT-Βίλνα: Υπηρεσίες μηχανικού

  • Δημοσιεύτηκε
    21/09/2012
  • Προθεσμία
    13/11/2012
  • Ανατέθηκαν
    17/05/2013
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: LT0 Lietuva
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
368,625.50 LTL
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
210,080.20 LTL
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

statybinių inžinerinių, ekonominių ir kitų tyrinėjimų atlikimas ir kelio ruožo rekonstravimo projekto parengimas.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
368,625.50 LTL
Τελική αξία της σύμβασης
210,080.20 LTL
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: UAB „COWI Lietuva“
Ταχυδρομική διεύθυνση: Ukmergės g. 369A
Πόλη: Vilniaus m.
Ταχυδρομικός κώδικας: 06327
Χώρα: LTU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.