Publications Office of the EU
Enriquecimiento y actualización del Inventario del Patrimonio Cultural Catalán - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Enriquecimiento y actualización del Inventario del Patrimonio Cultural Catalán

  • Δημοσιεύτηκε
    29/04/2024
  • Προθεσμία
    03/06/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    07/06/2024
  • Ανατέθηκαν
    10/10/2024
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Generalitat de Catalunya
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ES511 Barcelona
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
79560000 Υπηρεσίες αρχειοθέτησης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
582,980.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
460,482.20 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
CU-2024-680
Περιγραφή

Trabajos de enriquecimiento y actualización del Inventario del Patrimonio Cultural Catalán Inmueble: arquitectónico, arqueológico y paleontológico en las comarcas de la Segarra, el Valle de Aran, el Garraf, la Anoia y la Ribera de Ebro (anualidades 2024 a 2027)

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/202231?categoria=0
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://contractaciopublica.cat/ca/perfils-contractant/detall/202231?categoria=0
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
07/06/2024 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: price
Περιγραφή: Precio
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
582,980.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
460,482.20 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: LA LLENA AMBIENTAL SCP - Josep Maria Fortià Rius - UTE SOLUCIONS GEOGRÀFIQUES SCCL i JORDI CALBETÓ ALDOMÀ - KONTOR OFICINA TECNICA, SLPU-CATARQUEOLEGS, SL
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: Barcelona
Ταχυδρομικός κώδικας: 08002
Χώρα:
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.