Publications Office of the EU
Σουηδία-TROLLHÄTTAN: Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης κτιρίων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Σουηδία-TROLLHÄTTAN: Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης κτιρίων

  • Δημοσιεύτηκε
    25/10/2019
  • Προθεσμία
    03/12/2019
  • Ανατέθηκαν
    10/12/2019
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Trollhättans kommun
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: SE232 Västra Götalands län
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71631300 Υπηρεσίες τεχνικής επιθεώρησης κτιρίων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
3,500,000.00 SEK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019/00321
Περιγραφή

Besiktningar av fastigheter och anläggningar före och efter sprängningsarbeten samt vibrationsmätningar och utvärderingar

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afmbkpcecx&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Ελέγξτε τα συνδεδεμένα έγγραφα για λεπτομέρειες
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
3,500,000.00 SEK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Metron Miljökonsult AB
Ταχυδρομική διεύθυνση: Mölndalsvägen 24
Πόλη: GÖTEBORG
Ταχυδρομικός κώδικας: 412 63
Χώρα: SWE
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.