Publications Office of the EU
Ανοικτή κοινοτική διαδικασία για τη δωρεάν προμήθεια μηχανών διαβροχής και την προμήθεια δοχείων βιολογικών αποβλήτων μίας χρήσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Ανοικτή κοινοτική διαδικασία για τη δωρεάν προμήθεια μηχανών διαβροχής και την προμήθεια δοχείων βιολογικών αποβλήτων μίας χρήσης

  • Δημοσιεύτηκε
    08/05/2024
  • Προθεσμία
    07/06/2024
  • Ακυρώθηκαν
    18/05/2026
  • Σήμερα
    06/09/2026
Κατάσταση
Ακυρώθηκε
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
A.O. San Giovanni Addolorata
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITI43 Roma
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
33190000 Διάφορες ιατρικές συσκευές και προϊόντα
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,001,404.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Ανοικτή κοινοτική διαδικασία σύμφωνα με το άρθρο 71 του νομοθετικού διατάγματος αριθ. 36/2023 για τη χορήγηση δανείου για τη δωρεάν προμήθεια μηχανημάτων διαβροχής και την προμήθεια των σχετικών περιεκτών βιολογικών αποβλήτων μίας χρήσης που χρειάζεται το νοσοκομείο San Giovanni Addolorata για περίοδο 36 μηνών, με πιθανή συμβατική παράταση για άλλους 24 μήνες, ενιαία παρτίδα για συνολικό ποσό τριών ετών ίσο με 600.000,00 EUR χωρίς ΦΠΑ συν 1.404,00 EUR χωρίς ΦΠΑ — 1.712,88 EUR συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ για χρεώσεις ασφάλειας που δεν υπόκεινται στη μείωση.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://stella.regione.lazio.it/portale
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://stella.regione.lazio.it/portale
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Κριτήριο:
Τύπος: quality
Περιγραφή: Offerta economicamente più vantaggiosa
Στάθμιση (ποσοστό, ακριβές) :
Εκτιμώμενη αξία
1,001,404.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Ανάθεση σύμβασης
Η διαδικασία έχει περατωθεί
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.