Publications Office of the EU
Γαλλία-Douai: Φασματοφωτόμετρα μάζας - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Douai: Φασματοφωτόμετρα μάζας

  • Δημοσιεύτηκε
    08/07/2016
  • Προθεσμία
    31/08/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    05/09/2016
  • Ανατέθηκαν
    02/11/2016
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
École des mines de Douai
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRE11 Nord
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRE11 Nord
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
38433100 Φασματοφωτόμετρα μάζας
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
500,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
416,665.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
no 16 EMD 035 M
Περιγραφή

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: École des mines de Douai
Εθνικός αριθμός μητρώου: 19590342200010
Ταχυδρομική διεύθυνση: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Πόλη: Douai
Κωδικός NUTS: FR301
Ταχυδρομικός κώδικας: 59508
Χώρα: FRA
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Annie Demski
Κύρια διεύθυνση: http://www2.mines-douai.fr
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
05/09/2016 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
500,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
416,665.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Eduard-Bodem-Gasse 3
Πόλη: Innsbruck
Ταχυδρομικός κώδικας: 6020
Χώρα: AUT
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.