Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

D-Hohenstein-Ernstthal: Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης

  • Δημοσιεύτηκε
    08/11/2011
  • Προθεσμία
    29/11/2011
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/11/2011
  • Ανατέθηκαν
    20/12/2011
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DED45 Zwickau
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45214220 Κατασκευαστικές εργασίες για σχολεία δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
262,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
295,599.81 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
SARI11/12_NP02/L07
Περιγραφή

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Ταχυδρομική διεύθυνση: Altmarkt 41
Πόλη: Hohenstein-Ernstthal
Ταχυδρομικός κώδικας: 09337
Χώρα: DEU
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/11/2011 11:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
262,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
295,599.81 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Plesch & Seidel GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Auerbacher Straße 93
Πόλη: Klingenthal
Ταχυδρομικός κώδικας: 08248
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.