Publications Office of the EU
Γαλλία-Στρασβούργο: Εξοπλισμός διακίνησης εμπορευμάτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Στρασβούργο: Εξοπλισμός διακίνησης εμπορευμάτων

  • Δημοσιεύτηκε
    13/12/2017
  • Προθεσμία
    09/01/2018
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    11/01/2018
  • Ανατέθηκαν
    09/04/2018
  • Σήμερα
    05/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Hôpitaux universitaires de Strasbourg
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRF11 Bas-Rhin
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
44423300 Εξοπλισμός διακίνησης εμπορευμάτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
32,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
53,678.00 EUR
Παρακαλείστε να συμβουλευτείτε κάθε παρτίδα για λεπτομέρειες
Αριθμός παρτίδων
2
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DAL2018EMBRASESDASRI
Περιγραφή

La présente consultation, passée en application des articles 25 et 66 à 68 du décret nº 2016-360 du 25.3.2016 relatif aux marchés publics, porte sur l'acquisition, l'installation et la mise en service d'Embases et de caisses grillagées destinées au transport automatisé des DASRI pour les Hôpitaux Universitaires de Strasbourg.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.marches-publics.gouv.fr/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
11/01/2018 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.