Publications Office of the EU
Σλοβακία-Μπρατισλάβα: Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Σλοβακία-Μπρατισλάβα: Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών

  • Ανακοινώθηκαν
    07/12/2013
  • Δημοσιεύτηκε
    29/01/2014
  • Προθεσμία
    04/03/2014
  • Ανατέθηκαν
    11/12/2014
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Vodohospodárska výstavba, Štátny podnik
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: SK01 Bratislavský kraj
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71320000 Υπηρεσίες εκπόνησης τεχνικών μελετών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,184,300.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,196,900.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Predmetom zákazky je vypracovanie dokumentácie (PD) mosta pre chodcov a cyklistov pre územné rozhodnutie, vypracovanie dokumentácie mosta pre chodcov a cyklistov pre stavebné povolenie, zameranie dotknutej oblasti a vypracovanie geometrického plánu, majetkoprávne vysporiadanie, inžinierska činnosť na vydanie územného rozhodnutia a stavebného povolenia.
Dĺžka hlavnej trasy je 2422 m a pozostáva z nasledovných častí:
1. úsek: cesta na maďarskej strane: 539 m;
2. úsek: most nad Dunajom: 474 m;
3. úsek: slovenské inundačné územie: 125 m;
4. úsek: ľavostranná hrádza: 1 101 m;
5. úsek: cez MVE + malá lávka: 183 m.
Dĺžka prípojných ciest (m): 125 m a pozostáva z nasledovných častí:
— prípojné cesty na maďarskej strane: 125 m,
— prípojné cesty na slovenskej strane: 0 m.
Celková dĺžka trasy včítane napájacích vedľajších vetiev je 2 547 m. Celý druhý úsek tvorí most cez Dunaj vejárovo usporiadanou (semiharfovou) sústavou závesov s pylónmi modifikovaného tvaru písmena A. Súčasťou piateho úseku je malá 57 m dlhá lávka pre chodcov a cyklistov premosťujúca premostenie kanálu SVD G-N v blízkosti obce Dobrohošť.
Dĺžka mosta pre chodcov: 473,82 m.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: PP & P Co., s.r.o.
Εθνικός αριθμός μητρώου: 35933852
Ταχυδρομική διεύθυνση: Záhradnícka 36
Πόλη: Bratislava
Ταχυδρομικός κώδικας: 821 08
Χώρα: SVK
Υπεύθυνος επικοινωνίας: PP & P Co., s.r.o., Záhradnícka 36, 821 08 Bratislava
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
1,184,300.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,196,900.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Dopravoprojekt, a.s.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kominárska
Πόλη: Bratislava
Ταχυδρομικός κώδικας: 832 03
Χώρα: SVK
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.