Publications Office of the EU
Νορβηγία-Jessheim: Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Νορβηγία-Jessheim: Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης

  • Δημοσιεύτηκε
    05/04/2022
  • Προθεσμία
    12/05/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    12/05/2022
  • Ανατέθηκαν
    02/06/2022
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Øvre Romerike Innkjøpssamarbeid
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NO082 Viken
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NO082 Viken
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
34144000 Αυτοκίνητα οχήματα ειδικής χρήσης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,821,000.00 NOK
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,821,000.00 NOK
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2022-06
Περιγραφή

The aim of the procurement is to procure a ski track preparation machine for Ullensaker Municipality.
The machine must be delivered in accordance with the requirements specification and function requirements stated in the tender documentation.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tendsign.no/doc.aspx?UniqueId=afkcqsbara&GoTo=Tender
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
12/05/2022 12:01
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,821,000.00 NOK
Τελική αξία της σύμβασης
1,821,000.00 NOK
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Owren AS
Ταχυδρομική διεύθυνση: Postboks 25
Πόλη: Vingrom
Ταχυδρομικός κώδικας: 2607
Χώρα: NOR
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.