Publications Office of the EU
Βέλγιο-Aartselaar: Κατασκευαστικές εργασίες για αντλιοστάσια νερών υπονόμων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

Βέλγιο-Aartselaar: Κατασκευαστικές εργασίες για αντλιοστάσια νερών υπονόμων

  • Ανατέθηκαν
    19/11/2014
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45232423 Κατασκευαστικές εργασίες για αντλιοστάσια νερών υπονόμων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,121,837.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
AQFINFRA-22825/2-F03
Περιγραφή

Project 22.825/2 — levering van membranen op RWZI Schilde.
Het project omhelst het leveren en monteren van de membranen met een capaciteitsverhoging van het continu debiet voor RWZI Schilde, Houtlaan 2, 2970 Schilde.
De opdracht omvat overeenkomstig het bestek:
1) een verificatie en goedkeuring van de designletter van de capaciteitsuitbreiding van de membraanbioreactorinstallatie zoals beschreven in dit bestek;
2) het leveren en plaatsen van 32 membraancassettes overeenkomstig de technische bepalingen van dit bestek;
3) kleine aanpassingen in het leidingwerk; kleine aanpassingen om de grofbellenbeluchting te optimaliseren;
4) het leveren van de nodige assistentie bij de opstart;
5) het leveren van een TTF-kit (Time to Filter kit);
6) het leveren van een testbank;
7) het leveren van het opleveringsdossier;
8) het uitvoeren van de garantiekeuringen;
9) de opleiding van de operatoren zoals beschreven in de Technische Bepalingen en de technologische begeleiding in de waarborgperiode;
10) leveren van een trommelzeef en een roostegoedtransportschroef;
11) installatie van een trommelzeef en een roostegoedtransportschroef.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Not applicable
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1,121,837.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: J. Kamps & Co. NV
Ταχυδρομική διεύθυνση: Beekstraat 70 A
Πόλη: Wezembeek-Oppem
Ταχυδρομικός κώδικας: 1970
Χώρα: BEL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.