Publications Office of the EU
Συμβάσεις έργων (νέα έργα, αναβαθμίσεις, εξοπλισμοί, συντήρηση και επισκευές) σε όλα τα δημοτικά κτίρια. - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Συμβάσεις έργων (νέα έργα, αναβαθμίσεις, εξοπλισμοί, συντήρηση και επισκευές) σε όλα τα δημοτικά κτίρια.

  • Δημοσιεύτηκε
    12/08/2024
  • Προθεσμία
    24/09/2024
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    25/09/2024
  • Σήμερα
    04/09/2026
Κατάσταση
Ολοκληρώθηκαν οι υποβολές
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Commune de WATTRELOS
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: Περισσότεροι του ενός τόποι εκτέλεσης
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR101 Paris
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45113000 Εργασίες εργοταξίου
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Αριθμός παρτίδων
10
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
PPP187-156/4151/Aff_24-020
Περιγραφή

Αντικείμενο της παρούσας σύμβασης είναι οι εργασίες με δελτία παραγγελίας (όλα τα κρατικά όργανα) σχετικά με την «κτίρια» κληρονομιά της πόλης του Wattrelos. Κάθε παρτίδα αποτελεί αντικείμενο συμφωνίας-πλαισίου που ανατίθεται σε δύο οικονομικούς φορείς, εκτός από την εξώφυλλη παρτίδα με τρεις οικονομικούς φορείς.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://marchespublics596280.fr/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Ηλεκτρονική υποβολή: απαιτείται
https://marchespublics596280.fr/
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
25/09/2024 08:00
Τόπος εκτέλεσης
Κωδικός CPV

45113000 - Εργασίες εργοταξίου

65000000 - Επιχειρήσεις δημόσιας ωφέλειας

Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.