Publications Office of the EU
Γερμανία-Πότσδαμ: Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Πότσδαμ: Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης

  • Δημοσιεύτηκε
    15/04/2022
  • Προθεσμία
    13/05/2022
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    13/05/2022
  • Ανατέθηκαν
    08/06/2022
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Brandenburgischer IT Dienstleister
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
75000000 Υπηρεσίες δημόσιας διοίκησης, άμυνας και κοινωνικής ασφάλισης
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
V-22/0166
Περιγραφή

Leitung, Steuerung und Koordinierung des Projekts "Migration zu LVN 5.1"

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSDYYDYHZN
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
13/05/2022 12:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: IABG mbH Niederlassung Berlin
Ταχυδρομική διεύθυνση: Friedrichstraße 185 Haus E
Πόλη: Berlin
Ταχυδρομικός κώδικας: 10117
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.