Publications Office of the EU
Γαλλία-Évreux: Υπηρεσίες αναλύσεων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γαλλία-Évreux: Υπηρεσίες αναλύσεων

  • Δημοσιεύτηκε
    05/03/2021
  • Προθεσμία
    02/04/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    02/04/2021
  • Ανατέθηκαν
    08/06/2021
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Département de l'Eure
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FRD21 Eure
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FRD21 Eure
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71620000 Υπηρεσίες αναλύσεων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,000,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
67,600.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
DPL21014
Περιγραφή

Réalisation de mesures de perméabilité à l'air de l'enveloppe sur les bâtiments du département de l'Eure.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Département de l'Eure
Ταχυδρομική διεύθυνση: 14 boulevard Georges-Chauvin
Πόλη: Évreux
Κωδικός NUTS: FRD21
Ταχυδρομικός κώδικας: 27000
Χώρα: FRA
Κύρια διεύθυνση: https://eureennormandie.fr/
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://marchespublics.eure.fr
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
02/04/2021 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,000,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
67,600.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Qualiconsult
Ταχυδρομική διεύθυνση: Centre d'affaires, Ecoparc 2
Πόλη: Heudebouville
Ταχυδρομικός κώδικας: 27400
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.