Publications Office of the EU
Γαλλία-Παρίσι: Φωτεινές επιγραφές και πινακίδες - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει κείμενο που μεταφράζεται αυτόματα στη γλώσσα περιήγησης

Γαλλία-Παρίσι: Φωτεινές επιγραφές και πινακίδες

  • Δημοσιεύτηκε
    30/07/2019
  • Προθεσμία
    26/08/2019
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    26/08/2019
  • Ανατέθηκαν
    06/11/2019
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Société d'exploitation du POPB
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FR France
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FR France
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
31523000 Φωτεινές επιγραφές και πινακίδες
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
121,028.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
2019-M108
Περιγραφή

Σύμβαση προμήθειας για την αντικατάσταση των εξωτερικών σημάτων του Aréna AccorHotels.
F-

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://marches.maximilien.fr/?page=entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&refConsultation=351716&orgAcronyme=d7k
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
26/08/2019 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
121,028.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Actif signal
Ταχυδρομική διεύθυνση: 95 rue de la Boétie
Πόλη: Paris
Ταχυδρομικός κώδικας: 75008
Χώρα: FRA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.