Publications Office of the EU
Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ισπανία-Μαδρίτη: Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού

  • Δημοσιεύτηκε
    28/05/2016
  • Προθεσμία
    08/07/2016
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    28/07/2016
  • Ανατέθηκαν
    14/09/2016
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Comunida de Madrid, Consejería de Sanidad, Hospital G. U. «Gregorio Marañón»
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ES300 Madrid
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50421000 Υπηρεσίες επισκευής και συντήρησης ιατρικού εξοπλισμού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
271,256.54 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
160,650.58 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
213/2016
Περιγραφή

Servicio de mantenimiento preventivo, correctivo y validación de los equipos de esterilización y otros elementos de la marca Matachana instalados en el Hospital General Universitario Gregorio Marañón.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
28/07/2016 10:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
271,256.54 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
160,650.58 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Antonio Matachana, S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Almogavers, 174
Πόλη: Barcelona
Ταχυδρομικός κώδικας: 08018
Χώρα: ESP
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.