Publications Office of the EU
Ιταλία-Teramo: Υπηρεσίες διαχείρισης στάθμευσης αυτοκινήτων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ιταλία-Teramo: Υπηρεσίες διαχείρισης στάθμευσης αυτοκινήτων

  • Δημοσιεύτηκε
    17/05/2021
  • Προθεσμία
    16/06/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    17/06/2021
  • Ανατέθηκαν
    19/05/2022
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
COMUNE DI TERAMO
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITF12 Teramo
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: ITF12 Teramo
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
98351000 Υπηρεσίες διαχείρισης στάθμευσης αυτοκινήτων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,016,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
6,016,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Comune di Teramo
Ταχυδρομική διεύθυνση: via Carducci 33
Πόλη: Teramo
Κωδικός NUTS: ITF12
Ταχυδρομικός κώδικας: 64100
Χώρα: ITA
Κύρια διεύθυνση: www.comune.teramo.it
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
www.crabruzzo.pro-q.it
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
17/06/2021 09:30
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
6,016,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
6,016,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Ταχυδρομική διεύθυνση:
Πόλη: RECANATI
Ταχυδρομικός κώδικας:
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.