Publications Office of the EU
Πολωνία-Βαρσοβία: Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Πολωνία-Βαρσοβία: Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών

  • Δημοσιεύτηκε
    29/10/2021
  • Προθεσμία
    29/11/2021
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    29/11/2021
  • Ανατέθηκαν
    17/12/2021
  • Σήμερα
    31/08/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48900000 Διάφορα πακέτα λογισμικού και συστήματα ηλεκτρονικών υπολογιστών
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
35,647,805.59 PLN
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
34,969,311.20 PLN
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
BDG.741.046.2021
Περιγραφή

Przedmiotem zamówienia jest: dostawa licencji, aktualizacji licencji i subskrypcji na oprogramowanie Microsoft oraz usług wsparcia lub produktów równoważnych w ramach programu licencjonowania grupowego „Microsoft Enterprise Agreement” dla Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Ministerstwo Spraw Zagranicznych
Ταχυδρομική διεύθυνση: al. J.Ch. Szucha 23
Πόλη: Warszawa
Κωδικός NUTS: PL911
Ταχυδρομικός κώδικας: 00-580
Χώρα: POL
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Paweł Gola, Radosław Wojda
Κύρια διεύθυνση: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/zamowienia-publiczne-do-ktorych-stosuje-sie-przepisy-ustawy-pzp
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://miniportal.uzp.gov.pl/
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
29/11/2021 14:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
35,647,805.59 PLN
Τελική αξία της σύμβασης
34,969,311.20 PLN
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: A.P.N. Promise S.A.
Ταχυδρομική διεύθυνση: Domaniewska 44a
Πόλη: Warszawa
Ταχυδρομικός κώδικας: 02-672
Χώρα: POL
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.