Publications Office of the EU
Φινλανδία-Oulu: Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για οδούς και λοιπό εξοπλισμό - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Φινλανδία-Oulu: Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για οδούς και λοιπό εξοπλισμό

  • Δημοσιεύτηκε
    27/03/2020
  • Προθεσμία
    15/05/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    15/05/2020
  • Ανατέθηκαν
    22/09/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
Yes
Αγοραστής
Oulun Infra -liikelaitos
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
50230000 Υπηρεσίες επισκευής, συντήρησης και συναφείς υπηρεσίες για οδούς και λοιπό εξοπλισμό
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,500,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1,598,146.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
OUKA/2447/02.08.01/2020
Περιγραφή

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
15/05/2020 13:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
1,500,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
1,598,146.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Oulun Konetyö Oy
Ταχυδρομική διεύθυνση: Kaulaintie 5
Πόλη: Oulu
Ταχυδρομικός κώδικας: FI-90420
Χώρα: FIN
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.