Publications Office of the EU
Γερμανία-Prüm: Υπηρεσίες μηχανικού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Γερμανία-Prüm: Υπηρεσίες μηχανικού

  • Δημοσιεύτηκε
    07/12/2022
  • Προθεσμία
    16/01/2023
  • Ανατέθηκαν
    03/07/2023
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Services
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Verbandgemeinde Prüm - Verbandsgemeindewerke
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DEB23 Eifelkreis Bitburg-Prüm
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: DEB23 Eifelkreis Bitburg-Prüm
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
71300000 Υπηρεσίες μηχανικού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
545,812.17 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
150/22 - vergebener Auftrag
Περιγραφή

Die vergebende Stelle plant im Zuge der Erweiterung des Industriegebiets am östlichen Rande der Ortslage den Neubau einer Kläranlage. Das hierfür vom Bebauungsplan "Industriegebiet westliche Erweiterung" vorgesehene Grundstück liegt am südwestlichen Rand der geplanten Industriegebietserweiterung. Zu dem Vorhaben wurde eine Bedarfsermittlung durchgeführt, welche Bestandteil der Vergabeunterlagen ist. Aufgrund der bereits berechneten Einwohnerwerte geht die Auftraggeberin davon aus, dass die vorläufige Anschlussgröße der neu zu planenden Kläranlage bei ca. 2.705 E liegt.
Hinsichtlich der Einzelheiten der Maßnahme wird auf die Leistungsbeschreibung Bezug genommen, die zum Download zur Verfügung steht.

Μέθοδος υποβολής
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YK764PH
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
545,812.17 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Ingenieurbüro H. Berg & Partner GmbH
Ταχυδρομική διεύθυνση: Gewerbepark Brand 48
Πόλη: Aachen
Ταχυδρομικός κώδικας: 52078
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.