Publications Office of the EU
Κάτω Χώρες-Tilburg: Εφημερίδες, περιοδικές εκδόσεις και περιοδικά - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Κάτω Χώρες-Tilburg: Εφημερίδες, περιοδικές εκδόσεις και περιοδικά

  • Ανακοινώθηκαν
    24/12/2019
  • Δημοσιεύτηκε
    30/03/2020
  • Προθεσμία
    06/05/2020
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    06/05/2020
  • Ανατέθηκαν
    01/07/2020
  • Σήμερα
    01/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Avans Hogeschool te Tilburg
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: NL Nederland
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: NL Nederland
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
22200000 Εφημερίδες, περιοδικές εκδόσεις και περιοδικά
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
Δεν είναι διαθέσιμο
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
1.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Δεν είναι διαθέσιμο
Περιγραφή

De levering van alle door Avans Hogeschool aan te schaffen abonnementen inclusief de daarbij behorende dienstverlening zoals bijvoorbeeld het bieden van een online catalogus voor het plaatsen van bestellingen (de levering van boeken wordt in een losse aanbesteding uitgevraagd).

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Avans Hogeschool te Tilburg
Εθνικός αριθμός μητρώου: 231561964
Ταχυδρομική διεύθυνση: Prof. Cobbenhagenlaan 13
Πόλη: Tilburg
Κωδικός NUTS: NL
Ταχυδρομικός κώδικας: 5037 DA
Χώρα: NLD
Υπεύθυνος επικοινωνίας: Frederieke Braak
Κύρια διεύθυνση: http://www.avans.nl
Ηλεκτρονική διεύθυνση:
https://www.tenderned.nl/tenderned-web/aankondiging/detail/publicatie/akid/8829fec9beb0bc79256c707f750a2762
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η σύμβαση περιλαμβάνει τη σύναψη συμφωνίας-πλαισίου
Συμφωνία-πλαίσιο με single φορέας εκμετάλλευσης
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
06/05/2020 10:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
Δεν είναι διαθέσιμο
Τελική αξία της σύμβασης
1.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Postma & Cohen bv
Ταχυδρομική διεύθυνση: Onder de Toren 10
Πόλη: Emmeloord
Ταχυδρομικός κώδικας: 8302 BT
Χώρα: NLD
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.