Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Έργα κατασκευής δομικού σκελετού - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Αυτή η σελίδα περιέχει περιεχόμενο που δημιουργείται αυτόματα για τη βελτίωση της ευρεσιμότητας και της προσβασιμότητας

- αναφέρει τους κωδικούς CPV που προκύπτουν από το κείμενο της διαδικασίας

D-Taufkirchen: Έργα κατασκευής δομικού σκελετού

  • Ανακοινώθηκαν
    26/11/2011
  • Δημοσιεύτηκε
    12/01/2012
  • Προθεσμία
    16/02/2012
  • Αποσφράγιση των προσφορών
    16/02/2012
  • Ανατέθηκαν
    30/03/2012
  • Σήμερα
    03/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Works
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
45223220 Έργα κατασκευής δομικού σκελετού
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,500,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
4,775,482.84 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
LV 102
Περιγραφή

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Μέθοδος υποβολής
Διεύθυνση για την αποστολή προσφορών ή αιτήσεων συμμετοχής:
Επίσημη επωνυμία: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Ταχυδρομική διεύθυνση: Köglweg 3
Πόλη: Taufkirchen
Ταχυδρομικός κώδικας: 82024
Χώρα: DEU
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Δεν είναι διαθέσιμο
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
16/02/2012 09:00
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
Lowest price
Εκτιμώμενη αξία
4,500,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
4,775,482.84 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Ταχυδρομική διεύθυνση: Hans-Urmiller-Ring 35
Πόλη: Wolfratshausen
Ταχυδρομικός κώδικας: 82515
Χώρα: DEU
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.