Publications Office of the EU
I-Cagliari: Συστήματα βάσεων δεδομένων - Ανάδοχοι στην ΕΕ
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

I-Cagliari: Συστήματα βάσεων δεδομένων

  • Δημοσιεύτηκε
    09/08/2011
  • Προθεσμία
    30/09/2011
  • Ανατέθηκαν
    17/11/2011
  • Σήμερα
    02/09/2026
Κατάσταση
Ανατέθηκαν
Τύπος σύμβασης
Supplies
Πρόκειται για ανανέωση υφιστάμενης διαδικασίας
No
Αγοραστής
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
NUTS code: ITG2 Sardegna
Τόπος του αγοραστή
NUTS code: Δεν είναι διαθέσιμο
Επιχειρηματικός τομέας (Κύριο CPV)
48610000 Συστήματα βάσεων δεδομένων
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
320,000.00 EUR
Συνολική εκτιμώμενη αξία της σύμβασης (χωρίς ΦΠΑ)
262,000.00 EUR
Αριθμός αναφοράς του διαγωνισμού
Determinazione dell'Amministratore delegato di Sardegna IT S.r.l. c.s.u. n. 74 del 04.08.2011
Περιγραφή

L’appalto è stato affidato con gara comunitaria a procedura aperta ai sensi dell’art. 55 del D.Lgs. n. 163/2006; il contratto ha per oggetto l’acquisizione di una fornitura di software tipo Card Management System, servizi di manutenzione e servizi accessori, per la gestione della tessera sanitaria-carta nazionale dei servizi nell’ambito del progetto TS-CNS-INFRA.

Μέθοδος υποβολής
Δεν είναι διαθέσιμο
Μπορούν να υποβληθούν προσφορές
Submission for all lots
Πληροφορίες σχετικά με μια δημόσια σύμβαση, μια συμφωνία πλαίσιο ή ένα δυναμικό σύστημα αγορών
Η προκήρυξη αφορά δημόσια σύμβαση
Όροι για το άνοιγμα των προσφορών (ημερομηνία)
Δεν είναι διαθέσιμο
Τόπος εκτέλεσης
Μέθοδος ανάθεσης
The most economic tender
Εκτιμώμενη αξία
320,000.00 EUR
Τελική αξία της σύμβασης
262,000.00 EUR
Ανάθεση σύμβασης
Επίσημη επωνυμία: Aruba SpA
Ταχυδρομική διεύθυνση: località Palazzetto, 4
Πόλη: Bibbiena
Ταχυδρομικός κώδικας: 52011
Χώρα: ITA
Προκαταρκτική προκήρυξη
Σύμβαση
Ανάθεση
Footnote - legal notice

Το περιεχόμενο αυτό που δημοσιεύεται σ’ αυτή τη σελίδα αποτελεί απλώς πρόσθετη υπηρεσία και δεν παράγει έννομα αποτελέσματα. Τα θεσμικά όργανα της Ένωσης δεν φέρουν καμία ευθύνη για το περιεχόμενό του. Οι επίσημες εκδόσεις των σχετικών προκηρύξεων διαγωνισμών είναι εκείνες που δημοσιεύονται στο συμπλήρωμα της Επίσημης Εφημερίδας της Ευρωπαϊκής Ένωσης και είναι διαθέσιμες στον ιστότοπο TED. Αυτά τα επίσημα κείμενα είναι άμεσα προσβάσιμα μέσω των συνδέσμων που περιέχονται στην παρούσα σελίδα. Για περισσότερες πληροφορίες, ανατρέξτε στην ανακοίνωση για την εξηγησιμότητα και την ευθύνη στον τομέα των δημόσιων συμβάσεων.